Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Ale goguś!!! I taki kmiot namaszczony kierował Orlenem!!!!! Takie rzeczy to tylko w pislandii były możliwe!!!!!😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dodam, że to wybitne technikum weterynaryjne, stąd tak niesamowite zdolności biznesowe. Bo dyplom studiów już sobie kupił, jak był w Orlenie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko wójt???? Za czsów pisdu tego delikwenta nazywali Jezus z Pcimia. Pewnie dlatego wierni wyznawcy pisu w ogień za nim wskoczą,przecież to Jezus.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I jeszcze nasz,taki cwaniaczek,złodziej kombinator. Wypisz wymaluj pisowskie cwaniaczki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeszcze wróbelki ćwierkają, że w aferze łapówkarskiej był "szefem". Tak zeznawali inni uczestnicy, którzy poszli siedzieć. No i policja to u niego znalazła u niego kilkaset tysięcy złotych... Ale postępowanie wobec niego umorzył osobiście nie kto inny niż minister "zero"!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Toż to wzorowe referencje jak na kandydata na pisowskiego oligarchę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy w technikum weterynarii uczą jak umieszczać w odbycie rękę po sam łokieć? Jeszcze ta grzywka à la młody Janusz Kowalski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane