Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Pradziad Pani Jadwigi, Władysław Baczyński 22 maja 1928 został pozbawiony przez Sejm immunitetu poselskiego i oskarżony o zdradę stanu polegającą na przynależności do nielegalnej organizacji – partii komunistycznej dążącej do rewolucyjnej zmiany ustroju państwa. Wyrokiem Sądu Okręgowego w Sosn...
Pradziad Pani Jadwigi, Władysław Baczyński 22 maja 1928 został pozbawiony przez Sejm immunitetu poselskiego i oskarżony o zdradę stanu polegającą na przynależności do nielegalnej organizacji – partii komunistycznej dążącej do rewolucyjnej zmiany ustroju państwa. Wyrokiem Sądu Okręgowego w Sosnowcu z 5 kwietnia 1929 skazany na 5 lat ciężkiego więzienia. W 1932, po wymianie więźniów politycznych, wyjechał do ZSRR i rozpoczął pracę jako technik-górnik w kopalni "Nowoekonomiczeskaja" w Donbasie. Na terenie ZSRR kontynuował działalność w organizacjach komunistycznych – był członkiem WKP
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Słabo ale pamiętam co nieco z tamtych czasów, i tylko pytanie co by się stało gdyby Jaruzelski nie wprowadził stanu wojennego a z tego co wiem to Ruskie czołgi stały wzdłuż wschodniej granicy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale oni nie protestują przeciw temu co było w 1981, tylko przeciw temu, że 24 grudnia 2023 Naród powiedział im "spier..ać" !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teoretycznie tak wspomniane o 13,12,1981, ale masz rację 13,12,2023 niestety HAŃBA
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wojsko ruskie bylo w Polsce , wcale nie musieli wkraczac 19 marca 1981 wojska radiolokacyjne ok 50 osob , 4 anteny na samochodach przyjechali w nocy do nas ok Kolbuszowej. Wyjechali od nas 30 listopada 1981. Siedzieli w lesie miedzyczasie ktos okradl sklep GS , pies policyjny zaprowadzil do do rusko...
Wojsko ruskie bylo w Polsce , wcale nie musieli wkraczac 19 marca 1981 wojska radiolokacyjne ok 50 osob , 4 anteny na samochodach przyjechali w nocy do nas ok Kolbuszowej. Wyjechali od nas 30 listopada 1981. Siedzieli w lesie miedzyczasie ktos okradl sklep GS , pies policyjny zaprowadzil do do ruskow i na tym sledztwo sie skonczylo. Brali chleb z piekarni za ktory po 4 latach zaplacilo polski MON
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane