Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Tą prezydencje powiniśmy wykorzystać do stworzenia jednego unijnego systemu anty rakietowego. Aby nic nie wlatywało nad UE i zeby to od razu bylo namierzane co wleci i zestrzeliwywane. Tak jak niektóre rakiety rosyjskie które czesto wlatują nad Polskę aby sobie nad Polską zawrócić i walnąć w Ukrainę...
Tą prezydencje powiniśmy wykorzystać do stworzenia jednego unijnego systemu anty rakietowego. Aby nic nie wlatywało nad UE i zeby to od razu bylo namierzane co wleci i zestrzeliwywane. Tak jak niektóre rakiety rosyjskie które czesto wlatują nad Polskę aby sobie nad Polską zawrócić i walnąć w Ukrainę. A my możemy sobie na nie tylko patrzeć. Zamiast to zestrzelić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Juz nikt w Europie nie pyta o regionalnego kacyka Putina Kaczynskiego...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane