Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Kaczyński też myślał że może Komosę uderzyć bo ma immunitet, a zostało mu co najwyżej nie wyrażanie zgody na pociągnięcie do odpowiedzialności
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie błędu żadnego ale to nowy pisolud i te downy tak mają. Że ty niby troll i polskiego jeszcze nie opanowałeś
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skruchtysyn71 temu betonowemu wyznawcy pisomafii po humanum chodzi o słowo >immunitet< tymi uwagami nie warto się przejmować ,bo nikt tu nie jest dla ortografii gramatyki,a dla przekazu,poza tym czasami pisze się w biegu,nie ma czasu na korekty,bo trzeba tyrać na nieroby pokroju pisowskich patologi...
Skruchtysyn71 temu betonowemu wyznawcy pisomafii po humanum chodzi o słowo >immunitet< tymi uwagami nie warto się przejmować ,bo nikt tu nie jest dla ortografii gramatyki,a dla przekazu,poza tym czasami pisze się w biegu,nie ma czasu na korekty,bo trzeba tyrać na nieroby pokroju pisowskich patologicznych wyznawców
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane