Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz farbę do włosów musi kupować za swoje. Oddawaj zęby cwaniaczku!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty podkarpacki buszmenie już nie konfederosja. Już ewidentnie pis*dchodem zostałeś. W sumie wydaje mi się że zawsze byłeś wyznawcom szczochozbawa z Żoliborza. Konfederosja to była ściema. Podkarpackie ma budżet 2.2 mld złotych. K...a taki i tak za dużo. Z przemysłu mają grzyby jagody i poroże Jeleni...
Ty podkarpacki buszmenie już nie konfederosja. Już ewidentnie pis*dchodem zostałeś. W sumie wydaje mi się że zawsze byłeś wyznawcom szczochozbawa z Żoliborza. Konfederosja to była ściema. Podkarpackie ma budżet 2.2 mld złotych. K...a taki i tak za dużo. Z przemysłu mają grzyby jagody i poroże Jelenia. Ale łapy pasożyty z PGR wyciągają zawsze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane