Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Teraz każdy gangus skazany przez tego sędziego bedzie wnioskował o kasację i odszkodowanie i na podstawie tegoż właśnie precedensu wygra. Jeśli tak samo potoczą sie sprawy z resztą tzw neosędziów, to otworzy to przysłowiową puszkę pandory i sparaliżuje polski wymiar sprawiedliwości. PO-PIS-owskie kv...
Teraz każdy gangus skazany przez tego sędziego bedzie wnioskował o kasację i odszkodowanie i na podstawie tegoż właśnie precedensu wygra. Jeśli tak samo potoczą sie sprawy z resztą tzw neosędziów, to otworzy to przysłowiową puszkę pandory i sparaliżuje polski wymiar sprawiedliwości. PO-PIS-owskie kvrwy toczą prywatną wojenkę naszym kosztem, a my mamy siedzieć cicho, przyglądać się i uśmiechać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pokażcie mi de**le gdzie w konstytucji na którą się tak powołujecie jest coś takiewgo jak "neosędzia"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane