Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Wcale się nie dziwię że romanowski spiedrolił ze szpitala i schował się tak że policja nie może go znaleźć. Widzieliście co lekarze zrobili z jego nosem? Ziobrze przyszyli żołądek do płuca, a romanowskiemu przyszyli ś**ński ryj zamiast nosa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oj tam, oj tam, niech się cieszy, że nie zamienili mu ust z odbytem. Chociaż ... wtedy pewnie byłby gwiazdą w pierdlu ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeba wszystkich powiązanych ze suwerennymi pozamykać do aresztów , zeby nie spi****lili i dopiero stawiać im zarzuty!!!!!na take sprawiedliwość liczymy!!!!!!!🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Romanowski możesz palić głupa, ale nie pal przy mnie papierosów. Mam chorą krtań.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane