Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
SĹawomir70806 - Jak łatwo zaorać prawacko-katolickiego de**la. Ty, pewnie uczyłeś się z podręczników de**la Czarnka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W przeciwieństwie do dzisiejszych gumowych bojówkarzy Komorowski świętował na ulicy Swięto Niepodległości w czasach kiedy mozna było za to faktycznie dostać czapę, i za co skazywał go niejaki sędzia kryże, który po latach podobnie jak reszta skompromitowanych nieudaczników znalazł sobie gniazdko u k...
W przeciwieństwie do dzisiejszych gumowych bojówkarzy Komorowski świętował na ulicy Swięto Niepodległości w czasach kiedy mozna było za to faktycznie dostać czapę, i za co skazywał go niejaki sędzia kryże, który po latach podobnie jak reszta skompromitowanych nieudaczników znalazł sobie gniazdko u kaczora, on akurat w ministerstwie sprawiedliwości. Zeby było weselej tatus Kryże to był jeden z najbardziej zasłużonych komuszych sędziów, między innymi skazywał Pileckiego. Pogratulować zmanipulowanym ignorantom autorytetów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane