Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Zrzuta pisowsko - elektorska może ich uratować przed dodatkowymi latami piesdla za złodziejstwa i defraudacje naszych pieniędzy - inaczej być nie może!!!! Czekamy , aż Budyń odejdzie w niepamięć - i mam nadzieje , ze wtedy zdelegalizujecie te grupę przestępcza i powsadzajcie ich bez żadnej litości i...
Zrzuta pisowsko - elektorska może ich uratować przed dodatkowymi latami piesdla za złodziejstwa i defraudacje naszych pieniędzy - inaczej być nie może!!!! Czekamy , aż Budyń odejdzie w niepamięć - i mam nadzieje , ze wtedy zdelegalizujecie te grupę przestępcza i powsadzajcie ich bez żadnej litości i skrupułów do pierdla , odbierając im wcześniej całe majątki!!!!!👍👍👍👍👍👏👏👏👏🖕🖕🖕🤘🤘🤘🤘
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane