Reklama
Reklama

Komentarze

6
A
aaarek ⚔️ Jedi
1 rok temu

Orban pewnie już dawno by UE opuścił ale Putin mu zabrania. Kto inny by wtedy wetował sankcje na Rosję?

0

Zglos komentarz

M
1 rok temu

Zesr..a się bida i płacze.

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Nikogo nie interesuje co robisz.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Nie zycze zle porządnym Węgrom , bo pewnie jest ich bardzo dużo ale te inne sc****a , co trzymają sztamę z dyktatorem nie powinni mieć żadnych europejskich przywilejów!!!!!!!😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

Z
z_arki 😏 Szyderca
1 rok temu

No i jest pretekst żeby wywalić Węgry z UE, a potem Słowację

0

Zglos komentarz

Z
z_arki 😏 Szyderca
1 rok temu

No i jest pretekst żeby wywalić z UE Węgry, a potem przyjdzie czas na Słowację. Poplecznicy Putlera nie są nam tutaj potrzebni.

0

Zglos komentarz

A
adocki 😏 Szyderca
1 rok temu

Chrzanić madziarów!

0

Zglos komentarz

Reklama