Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Kościół ma tyle praw ile płaci podatków. nieroby żyjące na cudzy koszt mają niewiele do gadania
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skoro kościół ma prawo angażować się w politykę, to ja mam prawo jako ateista angażować się w sprawy kościelne. I dlatego żądam aby Lenina wynieść na ołtarze, a Biedroń ma zostać papieżem (jako gej ma wszelkie predyspozycje).
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A co ten pajac z pierogiem na głowie i lacha w ręku robi w Sejmie??????😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oczywiście, że tak. Powinni zawiązać partię, nie tylko mafię i wystawiać kandydatów na posłów, prezydentów, a przede wszystkim sołtysów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Całym sercem popieram! Ale wówczas ABSOLUTNE ZERO finansowania księży i ich emerytur, seminariów i Kościoła z budżetu państwa (wyjątek: ochrona zabytków) plus opodatkowanie na normalnych zasadach. Niech ich finansują wierni, Watykan albo zaprzyjaźnione partie polityczne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A nie wystarczy, że kościół z wielką pasją jest obecny w du**ach ministrantów?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane