Reklama
Reklama

Komentarze

1
V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

A mi prawaki mówią ze być w masonerii to wstyd. A gdzie oni są? Tam gdzie większość a wiekszość to idioci. Tak mówi korwin czyli to prawda.

0

Zglos komentarz

Reklama