Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zaczynają się brać za ciecia z Pcimia, tylko czy mu coś zrobią czy już leży na ciepłych źródłach w Miszkolcu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na liście zakupów kartą służbową oprócz botoksu,zębów,pobytu w luksusowych hotelach i posiłków w restauracjach jest też zakup cygar,za które jednorazowo zapłacił 11 tys.złotych(tylko jeden rachunek na tyle opiewa).Obajtek zachowywał się jak jakiś szejk i właściciel Orlenu,a to zwykły prostak i tępak...
Na liście zakupów kartą służbową oprócz botoksu,zębów,pobytu w luksusowych hotelach i posiłków w restauracjach jest też zakup cygar,za które jednorazowo zapłacił 11 tys.złotych(tylko jeden rachunek na tyle opiewa).Obajtek zachowywał się jak jakiś szejk i właściciel Orlenu,a to zwykły prostak i tępak,którego ubrali w garnitur i mianowali prezesem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane