Reklama
Reklama

Komentarze

6
C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Będziemy rządzić Polską jak Obajtek Pcimiem. - taką obietnicę złożył Jarosław Kaczyński w czasie kampanii przed wyborami parlamentarnymi w 2011 ...I RZADZILI!

0

Zglos komentarz

M
markofun 😏 Szyderca
1 rok temu

No i Jarek dotrzymal slowa

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

WIESNIAK PO TECHNIKUM ROLNICZYM...NA PREZESA KONCERNU PALIWOWEGO! I TAKI REZULTAT...(bierny, mierny ale wierny Don Kaczafiemu)

0

Zglos komentarz

K
kreslarz 🌾 Wieśniak
1 rok temu

i nic mu nie zrobia,,,bo się boją

0

Zglos komentarz

A
adamir11 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

XXI wiek i mamy Dyzmę.Czy my się czegoś nauczymy?

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Tekst zbyt finansowy i zbyt dużo w nich cyferek dla pisowskiego, ciemnego, bezmózgiego luda. Wystarczy, że pe****l w sutannie każe się modlić do osrajtka i wszyscy się modlą.

0

Zglos komentarz

Reklama