Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
andzela1414243 - W Polsce może startować i kamień przydrożny, skoro teraz mamy de**la wszystkich de**li.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Owsiak już się rozliczył z pieniędzy od państwa dla powodzian, czy trzyma je na kampanię trzaska?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja piszę o pieniądzach dla powodzian, a nie tych co zbierają na finałach. A jak teraz działa skarbówka w 2024 to już się jedna pani wypowiedziala
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Victorzaz1 KACAPEK cieszę się że napisałeś o poziomie intelektualnym. Sławomir mentzen jest kandydatem na prezydenta RP z ramienia konfederosji. Sławomir mentzen jest chory psychicznie na autyzm. Ruski łachu. Do Moskwy ciągnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dobra dobra... Nie boicie się szanowni wiochowicze, że powtórzy się układ kaczyński duda? Nie jestem pewien czy rozsądnym wyborem jest prezydent i premier z tej samej frakcji politycznej. Alfons? Też raczej słabo bo za pewne będą się tylko kłócić i robić sobie na złość. Może jednak Mentzen? Może Hoł...
Dobra dobra... Nie boicie się szanowni wiochowicze, że powtórzy się układ kaczyński duda? Nie jestem pewien czy rozsądnym wyborem jest prezydent i premier z tej samej frakcji politycznej. Alfons? Też raczej słabo bo za pewne będą się tylko kłócić i robić sobie na złość. Może jednak Mentzen? Może Hołownia? co sądzicie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Hahagahahagahaha dobry żart. Polska nie ma prezydenta dobrego od dekad i wudac że to się nie zmieni w tym roku
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane