Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Ma czym płacić, nie płaci ze swoich.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Super, tylko tak z nimi trzeba. Tylko to do nich dociera. Wiezienie, nie działa będzie udawał Rejtana i męczennika. Ale, jak mu zabiorą prywatną kasę, to poczuje i będzie potulny, jak miękkiszon, którym jest.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Szybciej doczekasz się reparacji od Niemiec niż tego

0

Zglos komentarz

Reklama