Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Dziwne ze 21% a nie 30. Bo to znaczy ze elektorat PISu tez chce rozliczenia PISu? To czemu dalej PIS popierają?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Raczej dane wzięte z d**y. Po roku działania koalicji to obywatele dobrze wiedzą że to był blef żeby wybory wygrac. Nawet po zmianie prezydenta nic się nie zmieni i tylko kr***ni potrafią wierzyć że jednak rudy i koalicja dotrzymać słowa
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jak mają wsadzać PISorów gdy duda 2 ulaskawil? Lepiej poczekać w sadzaniem w wsadzać naprawdę a nie naniby jak pod waszym prawackim prezydentem który ulaskawia przestępców i pe****li.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A wasz Glupi Nawrocki nie wygra za sam Ryj! Bo widać ze kryminal i moja babcia też to widzi za grobu chociaż kiedyś glosowala na PIS to teraz by nie glosowala na taki ryj.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jaki wasz? Że niby kogo jest nawrocki?. Na prezydenta nie startuje nikt godny zaufania
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane