Reklama
Reklama

Komentarze

2
V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Dziwne ze 21% a nie 30. Bo to znaczy ze elektorat PISu tez chce rozliczenia PISu? To czemu dalej PIS popierają?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Bo 20% to prawdziwe poparcie zlodziei i oszustow PiSu...i maleje!

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Raczej dane wzięte z d**y. Po roku działania koalicji to obywatele dobrze wiedzą że to był blef żeby wybory wygrac. Nawet po zmianie prezydenta nic się nie zmieni i tylko kr***ni potrafią wierzyć że jednak rudy i koalicja dotrzymać słowa

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

A jak mają wsadzać PISorów gdy duda 2 ulaskawil? Lepiej poczekać w sadzaniem w wsadzać naprawdę a nie naniby jak pod waszym prawackim prezydentem który ulaskawia przestępców i pe****li.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

A wasz Glupi Nawrocki nie wygra za sam Ryj! Bo widać ze kryminal i moja babcia też to widzi za grobu chociaż kiedyś glosowala na PIS to teraz by nie glosowala na taki ryj.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Jaki wasz? Że niby kogo jest nawrocki?. Na prezydenta nie startuje nikt godny zaufania

0

Zglos komentarz

Reklama