Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8W ostatnim roku pojawiło się wiele niepokojących sygnałów odnoszących się do rozwoju naszego kraju – mówił prezydent. Prezydent oskarżył rządzących o skupienie się na konfliktach i podziałach społecznych, które jego zdaniem prowadzą do osłabienia polskiej demokracji. Wymienił także chaos w wy...
W ostatnim roku pojawiło się wiele niepokojących sygnałów odnoszących się do rozwoju naszego kraju – mówił prezydent. Prezydent oskarżył rządzących o skupienie się na konfliktach i podziałach społecznych, które jego zdaniem prowadzą do osłabienia polskiej demokracji. Wymienił także chaos w wymiarze sprawiedliwości i brak bezpieczeństwa prawnego obywateli jako poważne konsekwencje działań obecnej koalicji.– Doprowadzono do chaosu w wymiarze sprawiedliwości i braku bezpieczeństwa prawnego Polaków, a tym samym do osłabienia polskiej demokracji – zaznaczył.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wszystko się zgadza. Prawdę powiedział.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie rozumiem waszego zdziwienia. Oczekujecie fajerwerków intelektualnych od de**la wszystkich de**li?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Duda nawet jak idzie się odlać to najpierw prosi prezesa o pozwolenie. Prawda jest taka że przez dwie kadencje Polska nie miała prezydenta.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane