Reklama
Można? Można! Ktoś w PiSie musiał mieć lepkie łapy

Można? Można! Ktoś w PiSie musiał mieć lepkie łapy

przez AQQQ62 — 1 rok temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
B
Blinky 🏹 Łowca
1 rok temu

blaszczak za mlodu pobieral nauki w moskwie. Co tu wiecej wyjasniac

0

Zglos komentarz

V
Victorzaz1 😏 Szyderca
1 rok temu

Przykrycie przetargu na pociągi, który wygrały Niemcy

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Ty KACAPEK. Czytałem że jakiś id***a z Przemyśla przedwczoraj strzelał w podlaskim. Żołnierz jakiś. U was buszmenie nie ma normalnych ludzi. Pewnie do bozi nie chodził. Co ciebie sprawy Polski interesują. Przecież wy w kierunku Moskwy. Rodzinka ci mówiła jak było super za komuny w PGR. I tęsknią.

Ty KACAPEK. Czytałem że jakiś id***a z Przemyśla przedwczoraj strzelał w podlaskim. Żołnierz jakiś. U was buszmenie nie ma normalnych ludzi. Pewnie do bozi nie chodził. Co ciebie sprawy Polski interesują. Przecież wy w kierunku Moskwy. Rodzinka ci mówiła jak było super za komuny w PGR. I tęsknią.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Victorzaz1 - Czyli co? Będziemy jeździć niemieckimi pociągami? To dobrze. Może punktualność się poprawi.

0

Zglos komentarz

V
Victorzaz1 😏 Szyderca
1 rok temu

Bax jak zwykle Niemiec przez ciebie przemawia. Mamy jeździć polskimi pociągami po polskich torach na polskiej ziemi, ale to zrozumie tylko Polak

0

Zglos komentarz

R
Robert_81387 😏 Szyderca
1 rok temu

Huta Stalowa Wola nie będzie wypłacać Błaszczaku procentów na konto na Kajmanach

0

Zglos komentarz

Reklama