Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty KACAPEK. Czytałem że jakiś id***a z Przemyśla przedwczoraj strzelał w podlaskim. Żołnierz jakiś. U was buszmenie nie ma normalnych ludzi. Pewnie do bozi nie chodził. Co ciebie sprawy Polski interesują. Przecież wy w kierunku Moskwy. Rodzinka ci mówiła jak było super za komuny w PGR. I tęsknią.
Ty KACAPEK. Czytałem że jakiś id***a z Przemyśla przedwczoraj strzelał w podlaskim. Żołnierz jakiś. U was buszmenie nie ma normalnych ludzi. Pewnie do bozi nie chodził. Co ciebie sprawy Polski interesują. Przecież wy w kierunku Moskwy. Rodzinka ci mówiła jak było super za komuny w PGR. I tęsknią.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Victorzaz1 - Czyli co? Będziemy jeździć niemieckimi pociągami? To dobrze. Może punktualność się poprawi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bax jak zwykle Niemiec przez ciebie przemawia. Mamy jeździć polskimi pociągami po polskich torach na polskiej ziemi, ale to zrozumie tylko Polak
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Huta Stalowa Wola nie będzie wypłacać Błaszczaku procentów na konto na Kajmanach
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane