Reklama
Reklama

Komentarze

11
A
akuszer 🏆 Master
1 rok temu

Najgorsze jest to że złodzieje usiłują zrobić z Niego złodzieja.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Pamiętacie, jak Tede wystawił swoje bmw na licytację? Licytującego nie było na nie stać, więc za nie nie zapłacił, ale wośp I tak wystawił podatek dochodowy. Opowiadał o tym sam Tede. Albo, jak Mrówka Cała wybajmowała wośp i Złotemu Melonowi lokale? A pamiętacie Matkę Kurka?

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Kto ja jestem? Polak mały Mały, zawistny i podły. Jaki znak mój? Krwawe gały. - fragment Modelitwy Polaka

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
1 rok temu

nissin kto jak kto ale wy caleanka,adam i jeszcze paru trolli macie taką wprawę w obsrywaniu Polaków że ten modlitewka pasuje do was lewaków jak ulał.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Od 30 lat wieniacy "prawicy" i sekty kosciola, torpeduja humanitarna zbiorke dla dobra narodu...wiec kto tu jest wrogiem narodu?

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

😂 A czy skoro bolska aspiruje na miano potęgi, to czy nie powinniśmy dążyć do stanu bez wośpowego? Czy składek zdrowotnych akurat nie powinniśmy zostawić, jako obowiązkowych? Bo przypominam, że wośp to platforma filantropijna do promowania swojej marki i zbierania laur, a wośp to do 1% całej...

😂 A czy skoro bolska aspiruje na miano potęgi, to czy nie powinniśmy dążyć do stanu bez wośpowego? Czy składek zdrowotnych akurat nie powinniśmy zostawić, jako obowiązkowych? Bo przypominam, że wośp to platforma filantropijna do promowania swojej marki i zbierania laur, a wośp to do 1% całej służby zdrowia, pomijając już to, że wośp jedynie wypożycza szpitalom sprzęt medyczny. O czym trąbi nawet lewica.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Przecież Adam to caelnissin vel kaczynski vel kapec60 vel judazs vel mamamarcina.

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

*wynajmowała

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

*Polska

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Guru patrioto. Bolska??? Bez kitu. Nie ważne jak ale kundwl szczeka

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
1 rok temu

adam to za co Jaś Kapela lewacki patocelebryta dostał 5 tys miesięcznie stypendium od ministra kultury czy za te wulgarne wiersze czy za walki w klatce?. kundwl co to jest ?. Skoro wytykasz literówki a sam nie umiesz pisać

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Przecież poprawiłem. A co to jest "kundwl" ?

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
1 rok temu

"Uczciwy pisowiec" to oksymo**n.

0

Zglos komentarz

M
miniek_nrw 😏 Szyderca
1 rok temu

Chyba uczciwy polityk.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

We wszystkich cywilizowanych krajach organizuje sie podobne zbiorki, na rozne cele humanitarne i nikt o zdrowych zmyslach, nie protestuje przeciwko nim!!! Moze czas na cywilizacje rowniez w Polsce?

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Ale nie na publiczną służbę zdrowia...

0

Zglos komentarz

B
borekpp 🌾 Wieśniak
1 rok temu

święty na ł, Łowsiak

0

Zglos komentarz

W
1 rok temu

Bo co go mieszacie do Polityki trolle? PoPis to zlodzieje i zaden troll tego nie zmieni

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
1 rok temu

Właśnie tak myślę o przeciwnikach WOŚP.Chociaz znam PISiorow którzy wspierają orkiestrę,ale to Ci jeszcze nie całkiem z wypaczonym rozumem.

0

Zglos komentarz

M
michub50 🌾 Wieśniak
1 rok temu

to,co zbierze Jurek ze swoimi pomocnikami,nie trafi do kieszeni spasionych wieprzy... TO ICH BOLI!!!

0

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
1 rok temu

Owsiak ma 8 wyroków sądowych, za uchylanie się od rozliczeń faktur i łamanie przepisów podatkowych, więc mimo że ogólnie robi coś dobrego, to sam taki kryształowy już nie jest

0

Zglos komentarz

D
1 rok temu

Musi być bardzo uczciwy w końcu syn milicjanta i urzędniczki prokuratury PRL . Szkoda tylko że się cholernie denerwuje jak go się zapyta o fakturę 😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

R
RolmopsApokalipsy 🌾 Wieśniak
1 rok temu

🤣😅😅😂 Dlatego olewa sprawozdania do KRS? Nie mówiąc o klasycznych klauzulach do prania w umowach obu spółek?

0

Zglos komentarz

G
Gdp80 💩 JP 100%
1 rok temu

On jest uczciwy??? Kpina, dno i żenada. Ktoś chce wspierać za swoje pieniądze złodziei i szumowiny to jego sprawa. Ale wypadałoby cały ten polski g**j zacząć rozliczać - że wszystkiego.

0

Zglos komentarz

Reklama