Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Tylko dlatego że ty tak uważasz pismaku za 10, zobaczyli że kurczą im się budżety i ludziom tam żyjącym więc się nie dziwię brawo dla nich
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dodaj do tego niemieckie SPD: "Tymczasem obecnie sytuacja pod względem zaostrzenia unijnych sankcji jest niezwykła. To nie Węgry, ale Niemcy uniemożliwiają przyjęcie 14. pakietu sankcji. W środę nie osiągnięto w tej sprawie porozumienia na spotkaniu ambasadorów 27 krajów UE, właśnie z powodu „...
Dodaj do tego niemieckie SPD: "Tymczasem obecnie sytuacja pod względem zaostrzenia unijnych sankcji jest niezwykła. To nie Węgry, ale Niemcy uniemożliwiają przyjęcie 14. pakietu sankcji. W środę nie osiągnięto w tej sprawie porozumienia na spotkaniu ambasadorów 27 krajów UE, właśnie z powodu „nie” Berlina"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z tą Ukraina to akurat dobrze. Nigdy ale to nigdy ruska prowincja nie powinna być częścią UE i NATO
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane