Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Całkiem jak paczka Leys'ów. Bez Kartofla ich nie ma, a większość opakowania to powietrze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pisowcy mają Karola pełowcy Rafała konfiarze 2 lewacy tez a i płaczka też jest. Wszyscy są głupi bo dla swojego dali by się pochlastac a oni nas mają gdzieś. Pewnie wygra Rafał i się zacznie. Teraz czekają bo Anzej wszystko wetuje a po wyborach Rafał będzie takim samym długopisem, a może i przebije...
Pisowcy mają Karola pełowcy Rafała konfiarze 2 lewacy tez a i płaczka też jest. Wszyscy są głupi bo dla swojego dali by się pochlastac a oni nas mają gdzieś. Pewnie wygra Rafał i się zacznie. Teraz czekają bo Anzej wszystko wetuje a po wyborach Rafał będzie takim samym długopisem, a może i przebije mistrza...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane