Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Te na górze mają swój urok zimowy i zachwyt dzieci,ten na dole jeszcze niezdiagnozowany psychiatrycznie….a objawów psychosomatycznych co nie miera…ale żeby uniknąć odpowiedzialności karnej,to owe objawy są akurat ,ewentualnie Węgry albo kremacja albo wszystko na raz,typowa martyrologia...
Te na górze mają swój urok zimowy i zachwyt dzieci,ten na dole jeszcze niezdiagnozowany psychiatrycznie….a objawów psychosomatycznych co nie miera…ale żeby uniknąć odpowiedzialności karnej,to owe objawy są akurat ,ewentualnie Węgry albo kremacja albo wszystko na raz,typowa martyrologia pisowska,co do jednego kmiota w zgraji
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Fajny ten p**sowski prezydent. Taki trochę downik. Andrzej DE**L Duda nie ma zdjęcia na którym ten pacjent nie wygląda na dziecko specjalnej troski. I jeszcze jego znajomość języka angielskiego: friends in d**k 🫢😁😂🫠. W tym p**sie nie ma ani jednej postaci o której śmi...
Fajny ten p**sowski prezydent. Taki trochę downik. Andrzej DE**L Duda nie ma zdjęcia na którym ten pacjent nie wygląda na dziecko specjalnej troski. I jeszcze jego znajomość języka angielskiego: friends in d**k 🫢😁😂🫠. W tym p**sie nie ma ani jednej postaci o której śmiało można powiedzieć: inteligentny. Same barany złodzieje i pół analfabeci. Trzeba przyznać że tęczowy Jaruś Kaczyński alias PE**ŁEK TYSIĄCLECIA zebrał wokół siebie największą ludzką kloakę. No i w p**sie oczywiście najwięcej byłych komunistów. Gdyby chorzy psychicznie nie mogli głosować to p**s by
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane