Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To tak nie działa,ta dziunia akurat zostaje,co jej osobiście odpowiada pod każdym względem,mimo że wie z jakim przychlastem ma do czynienia na codzień,to coś jak u nas patokatole,innych umoralniają,powołują się na księgę magii i bajania,ale są wspierani przez wysłanników boga,więc im wolno więcej...
To tak nie działa,ta dziunia akurat zostaje,co jej osobiście odpowiada pod każdym względem,mimo że wie z jakim przychlastem ma do czynienia na codzień,to coś jak u nas patokatole,innych umoralniają,powołują się na księgę magii i bajania,ale są wspierani przez wysłanników boga,więc im wolno więcej…bo bóg tak chciał,kk że oczywiście,że tak,że dyspensa,,że kto nie ma pokus i interes się kręci…w USA teraz wszystko ( narazie) decyduje się tym nabazgranym podpisem dziwadła rudego,boga patologii …można powiedzieć,że globalnej,bo nikt normalny nie zachwyca się czymś takim,czymś co
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane