Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Brawo Panie Romanie!Już czas skończyć z tymi bazarowymi handlarzami. Więcej kultury w polityce!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No Roman jak ty mnie zaimponowałeś! Tak trzymać i nie popuścić na milimetr.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie wygląda, bo to jest zdjęcie sprzed rozprawy. Po co mieliby tam siedzieć już po rozprawie? Durny, jak każdy prawak, czy co?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie znoszę tego typa. On dokonuje osobistej zemsty za państwowe pieniądze. Nie zapominajcie, co robił i jak się zachowywał, gdy był ministrem edukacji. Ukarać i osądzić tamtych to konieczność, ale z niego jad aż tryska i nie z poczucia sprawiedliwości tylko z racji vendetty i własnej megalomanii.
Nie znoszę tego typa. On dokonuje osobistej zemsty za państwowe pieniądze. Nie zapominajcie, co robił i jak się zachowywał, gdy był ministrem edukacji. Ukarać i osądzić tamtych to konieczność, ale z niego jad aż tryska i nie z poczucia sprawiedliwości tylko z racji vendetty i własnej megalomanii.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Można ! Gdzie ci wszyscy skazani czy oskarżeni przez ciebie ?! Spadaj pajacu!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane