Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wyśmienite podsumowanie całego pisu oraz ich tępego i sprzedajnego elektoratu!!!!! Brawo!!!!👏👏👏👏👏👏👏👏
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
też się zgadzam ale PO jest dokładnie takie samo. Jakim kretyńskim im****lem trzeba być żeby oddać swój głos na POPiS? Jedni warci drugich. To że pis szmata nie zmienia faktu ze uśmiechnięci rządzący też już kiedyś byli i pokazali. Dziś też pokazują...poczekajcie na rachunki za gaz/prąd...zobaczymy...
też się zgadzam ale PO jest dokładnie takie samo. Jakim kretyńskim im****lem trzeba być żeby oddać swój głos na POPiS? Jedni warci drugich. To że pis szmata nie zmienia faktu ze uśmiechnięci rządzący też już kiedyś byli i pokazali. Dziś też pokazują...poczekajcie na rachunki za gaz/prąd...zobaczymy czy będziecie dalej sie śmiać, lewe wieśniaki. Już zapomnieliście o przekrętach ryżego i jego taboretów? Każdy wyborca POPiS jest złamasem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli nie widzisz różnicy to coś jest z tobą nie tak. A i podaj jeden przekręt ryżego, tak konkretnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane