Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8P**suarowe qurwy próbowały obłożyć podatkiem wszelakie zbiórki ale się nie udało. Kłuje w oczy ze tyle pieniędzy i nie ma jak ich zapier.olić Ciągle szmatom mało potrafili tylko kraść.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mam nadzieje , ze posel( nie wiem , czy taka mendę można tak nazywać) odpowie karnie i to na bogato za to , co zrobił tym dzieciom i ich rodzicom - !!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
problem w tym ,że kumaci wiedzą ,że owsiak robi przy tym prywatnie hajs ! tyle ze w polanda jak się zbiera kasę to ludzie myślą ,że robi sie za miskę ryżu ! no nie, zbiera dużo, oddaje dużo ale tego mu powiedzieć w tym kraju nie wypada, dlatego inni chcą to zrobić za niego
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Należy również pokreślić, że ta ła**a wykręciła jeden z lepszych wyników podczas ostatnich wyborów :) To jest dopiero dramat społeczeństwa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oczywiscie to prawda, ale wasz pracodawca (pisze do trolli tu na wiosce) wcale lepszy nie jest
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Opamiętajcie się. Jakby rząd musiał wydać 200 milionów na wyposażenie szpitali, to na fundusz kościelny zostałoby tylko 70 milionów, a tak dostał prawie trzysta. To z waszej ofiarności.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane