Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Według przepisów o fundacjach Dzbanusz nie miał prawa wejść do obiektu WOŚP.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chyba osłem a nie posłem. BTW co trzeba mieć w bani by głosować na takie dno umysłowe jak Kowalski?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chciałbym tylko nadmienić, że Kowalski być może czytać potrafi, ale zrozumieć już nie. Na bramie była kartka, na której było napisane że siedziba WOŚP do 28.01 jest zamknięta i że zapraszają do biura terenowego na błoniach stadionu. Ale oczywiście lepiej wygląda, ja się mówi że "nie wpuścili" niż "n...
Chciałbym tylko nadmienić, że Kowalski być może czytać potrafi, ale zrozumieć już nie. Na bramie była kartka, na której było napisane że siedziba WOŚP do 28.01 jest zamknięta i że zapraszają do biura terenowego na błoniach stadionu. Ale oczywiście lepiej wygląda, ja się mówi że "nie wpuścili" niż "nie rozumie słowa pisanego".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lepiej wygląda, jak się mówi że "nie wpuścili" niż "nie wpuścili bo było akurat zamknięte"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane