Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dziwnym przypadkiem ogłosili właśnie zbiórkę na nowy wóz transmisyjny: 5,5 mln
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ta pisowska telewizja nie miała prawa zaistnieć w przestrzeni medialnej. Ten spasiony ssakiewicz nie miał wystarczającej kwoty (około 24 miliony PLN) aby dostać koncesję i miejsce na multiplexie. Ale pisowski hój z KRRiT zwany świrskim, łamiąc przepisy ochoczo przydzielił koncesję i miejsce na multi...
Ta pisowska telewizja nie miała prawa zaistnieć w przestrzeni medialnej. Ten spasiony ssakiewicz nie miał wystarczającej kwoty (około 24 miliony PLN) aby dostać koncesję i miejsce na multiplexie. Ale pisowski hój z KRRiT zwany świrskim, łamiąc przepisy ochoczo przydzielił koncesję i miejsce na multiplexie ssakiewiczowi. A później było już górki, bo posypały się pieniądze od spółek skarbu państwa na reklamę i beznadziejne programy. TV zaRublika dostała od pisiorów kupę kasy. Dziwne że ssakiewiczowi na wszystko teraz brakuje i musi żebrać wśród emerytów i przygłupów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane