Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Brawo Panie profesorze! Chociaż przykre, że gawiedź (łącznie z niejakim ponoć profesorem Czarnkiem) nie zrozumie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Looo rozmowa z czarnkiem to by pana profesora cofnęła do rozmów z dzieciakiem z pierwszych klas podstawowych lyb jeszcze niżej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Raczej do schroniska dla psow przeniosla, tam tez tylko jazgot i ujadanie, sensu w tym tyle, co w okazjonalnym wyciu do ksiezyca...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ten de**l czarnek jak reszta tej hołoty,ma zasadę -najlepsza obrona jest atak i gdy tylko w de**la mniemaniu temat się nie spodoba,natychmiast drze ryja i próbuje zakrzyczeć oponenta jakimś nieartykułowanym rykiem,czymś co jest totalnie bez sensu i na pewno mija się z danym poruszanynym w tym mome...
ten de**l czarnek jak reszta tej hołoty,ma zasadę -najlepsza obrona jest atak i gdy tylko w de**la mniemaniu temat się nie spodoba,natychmiast drze ryja i próbuje zakrzyczeć oponenta jakimś nieartykułowanym rykiem,czymś co jest totalnie bez sensu i na pewno mija się z danym poruszanynym w tym momencie tematem. Z tymi de**lami się nie rozmawia,ponieważ za każdym razem próbują ściągnąć dysputę do swojego nędznego poziomu umysłowego
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane