Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Wszystko się zgadza oprócz punktu siódmego. Ta koleżanka dla Polski poświęciła się półtora miliona razy. Pięć miała wziąć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tygrysek vel BB55 jak co dzień- z rana dawka plucia na PiS i od czasu jak ich Ziobro wykiwał to jeszcze wieczorem wstawia kolejne paszkwile.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
BB55 ? Ale ty pastuchu masz nawalone we łbie. Co wy wąchacie w tej republice? Przeloguj się teraz na sw2 , mezali czy slodomic. A tak dla ścisłości to z BB55 toczyłem tu wojny bo koleś miał nawalone na mój temat. Specjalnie się logował i czekał aż coś wstawie. Ty robisz to samo. Przypadek?
BB55 ? Ale ty pastuchu masz nawalone we łbie. Co wy wąchacie w tej republice? Przeloguj się teraz na sw2 , mezali czy slodomic. A tak dla ścisłości to z BB55 toczyłem tu wojny bo koleś miał nawalone na mój temat. Specjalnie się logował i czekał aż coś wstawie. Ty robisz to samo. Przypadek?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane