Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Swirski do poerdla za przyznanie szczujni wieprzowej koncesji - a szczujnia do likwidacjioraz bez koncesji - zakaz nadawania i po zawodach!!!!!🤘🤘🤘🤘🤘🤘
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież wobec Taliba, jak sam siebie nazywa, prowadzone jest postępowanie o złożenie wniosku o trybunał stanu. Także poczekajmy i mam nadzieję, że się wydarzy. Wówczas będzie można odebrać koncesję i zakończy się ta szczujnia. Ja nie mam nic przeciw prawackiej telewizji, jak są de**le, którzy chcą...
Przecież wobec Taliba, jak sam siebie nazywa, prowadzone jest postępowanie o złożenie wniosku o trybunał stanu. Także poczekajmy i mam nadzieję, że się wydarzy. Wówczas będzie można odebrać koncesję i zakończy się ta szczujnia. Ja nie mam nic przeciw prawackiej telewizji, jak są de**le, którzy chcą to ruskie gó**o oglądać, bo na tym polega demokracja. Ale nie szczucie, atakowanie, czy wręcz prostackie kłamanie w celu osiągnięcia wątpliwych efektów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak Świrski dostał rozkaz, że "koncesja ma być przyznana"- to przyznał, bo dobrze wiedział, jak Kreml postępuje z nieposłusznymi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane