Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Złodzieje , Mendy i oszusci - do więzień z konfiskata rozszerzona w tle !!!! Już niedługo - i Budyń wam nie pomoże!!!!!!!😂😂😂😂😂😂🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Każdy normalny obywatel za taki szwindel poszedłby siedziec, a taki tylko kasę odda i po sprawie. Pewnie nawet tego nie odczuje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
8 lat zlodziejstwa drobnych cwaniaczkow Mafii PiSu Kaczynskiego, na skale przemyslowa i winnych brak...jak to mozliwe? Polska to narod zlodziei, gdzie zlodziejstwo to narodowy sport, popierany przez zacofana holote elektoratu i sekte kosciola! Polska to stan umyslu, gdzie indeks korupcji spadl o 17...
8 lat zlodziejstwa drobnych cwaniaczkow Mafii PiSu Kaczynskiego, na skale przemyslowa i winnych brak...jak to mozliwe? Polska to narod zlodziei, gdzie zlodziejstwo to narodowy sport, popierany przez zacofana holote elektoratu i sekte kosciola! Polska to stan umyslu, gdzie indeks korupcji spadl o 17 miejsc za rzadow PiSu! Czy Tusk napewno ma wladze w Polsce? Bo niebawem ja straci jezeli nie wsadzi zlodziei PiSu do pierdla...!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane