Reklama
Przecież on tak wszystko wyłącznie i zawsze ''dla Polski''

Przecież on tak wszystko wyłącznie i zawsze ''dla Polski''

przez FED0RA — 1 rok temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

No przeciez ten oszust jest na usługach nomenklatury pisowskiej!!!!!!!😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

A
Anonim
1 rok temu

Dobrze że Tfusk nigdy nie skłamał Jeb... Ich Pies

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
1 rok temu

Konto od 2011 roku i status wieśniaka ... Ale powiedz mi wieśniaku, ile wyroków za kłamstwo ma Tusk, a ile bambik ?

0

Zglos komentarz

R
remp 🏹 Łowca
1 rok temu

nie skłamał, że "nie ma nic do powiedzenia"

0

Zglos komentarz

Reklama