Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Taka sama gadka jak u wszystkich, jeden mówił że trzeba mieć odwagę żeby obniżyć cenę paliwa, drugi że jak zostanie premierem to paliwo będzie kosztować 5,19zł, a jak został premierem to JA NIE MAM WPŁYWU NA CENY PALIW, teraz następny obiecuje gruszki na wierzbie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To tak jak z paktem migracyjnym.Nawrocki powiedział, że jak zostanie prezydentem,to go wypowie.A Duda nie może już teraz tego zrobić?To oczywiście żart,bo to nie leży w kompetencjach prezydenta.Więc albo Nawrocki o tym nie wie,albo traktuje swoich wyborców jak id****w.Nie wiem co gorsze.Co o tym myś...
To tak jak z paktem migracyjnym.Nawrocki powiedział, że jak zostanie prezydentem,to go wypowie.A Duda nie może już teraz tego zrobić?To oczywiście żart,bo to nie leży w kompetencjach prezydenta.Więc albo Nawrocki o tym nie wie,albo traktuje swoich wyborców jak id****w.Nie wiem co gorsze.Co o tym myślicie wyborcy PiS?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ich guru Trampek tez obiecal ze w pierwszy dzien obnizy ceny pradu hahaha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane