Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Mordo ty moja!!! Będziesz siedział razem ze swymi wasalami!!!!😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Slawekreizer. Ty byś pierwszy pod aresztem krzyczał: wolne sądy!!! Czemu w p**sie moc patriotyzmu jest po czona w ukradzionych pieniądzach???? Obajtek ma zapewne najwięcej ukradzione, czyli jest super patriotą. Nie wstyd tobie przestępców i zdrajców bronić?? Bo kradzież państwowych pieniędzy można ś...
Slawekreizer. Ty byś pierwszy pod aresztem krzyczał: wolne sądy!!! Czemu w p**sie moc patriotyzmu jest po czona w ukradzionych pieniądzach???? Obajtek ma zapewne najwięcej ukradzione, czyli jest super patriotą. Nie wstyd tobie przestępców i zdrajców bronić?? Bo kradzież państwowych pieniędzy można śmiało określić zdrada. Ty gó**o żreć będziesz a będziesz dalej popierał tęczowego Jarusia Kaczyńskiego alias PE**ŁEK TYSIĄCLECIA. U bozi, prymityw byłeś????
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zadowolenie ogromne widać u tego pachołka , pewnie premię zainkasował od wuca może nawet dwie dawki : jedną na miejscu skonsumował a drugą na zaś w butelce ? pytanie tylko czy prezio w wieku słusznym jest na tyle wydolny ? bo chętnych więcej w p**sie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane