Reklama
Dlaczego to coś jeszcze chodzi wolne po polskiej ziemi ?

Dlaczego to coś jeszcze chodzi wolne po polskiej ziemi ?

przez AQQQ62 — 1 rok temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
E
elkrakerso 🏹 Łowca
1 rok temu

Bo to jest ruski agent.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

To z radości , ze udał się zamach i wypełnił wole dyktatorska K.!!!!!😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

Reklama