Reklama
Reklama

Komentarze

2
K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Psychopata Anton , ruski agent , niech sam płaci katabasom ze swojej kasy ich emeryturki!!!!😤😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

T
themark 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Honor i Ojczyzna, jak najbardziej TAK. A nie jaki Bóg niech wyp...a ! Bo żołnierze woleli by za to lepszy sprzęt osobisty, dopasowane mundury i porządne buty !

0

Zglos komentarz

H
henryk 😏 Szyderca
1 rok temu

Był Honor i Ojczyzna,boga dołożyli później.

0

Zglos komentarz

Reklama