Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Slodomic co ty tam perdoliłeś o agresji???Może skomentujesz kmiocie zachowanie swoich ulubieńców?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pisiactwu puszczają nerwy. Na alfonsa nie chcą głosować nawet pisowcy, Trump zdefekował bambikowi do pyska i dał Putinowi Ukrainę na tacy, podobno nowy ambasador USA (ortodoksyjny Żyd - k@@wa pisiaki, to musi boleć), wychwalał Sikorskiego, a prowokacje, kłamstwa i manipulacje już dawno przestały dzi...
Pisiactwu puszczają nerwy. Na alfonsa nie chcą głosować nawet pisowcy, Trump zdefekował bambikowi do pyska i dał Putinowi Ukrainę na tacy, podobno nowy ambasador USA (ortodoksyjny Żyd - k@@wa pisiaki, to musi boleć), wychwalał Sikorskiego, a prowokacje, kłamstwa i manipulacje już dawno przestały działać. Do tego jeszcze owacje na stojąco dla Tuska w PE i totalne zignorowanie Ozdoby vel Decoration, byleJakiego i reszty faszystowskiego szamba. Ale, są wielcy i idą po władzę :):):)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Opluwanie innych to ma taka jedna nacja, w Izraelu czesto widac jak pluja na Chrzescijan takie pejsate i w takich przyduzych kapeluszach
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szkoda, że oszust z Nazaretu nie miał pejsów i przydużego kapelusza, a był z tej samej nacji. A podobno według słów tego oszusta to wszyscy są równi i tacy sami. Czyli jednak nie, czy raczej ktoś ma głęboko w du**e jego nauki, a tylko dla celów politycznych udaje?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane