Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chyba vatousz: Tchórzliwy - boi się kurdupla i na milimetr mu nie podskoczy. Uległy - wobec kurdupla, co oczywiste , ale także grzyba z Torunia i całej czarnej mafii. O Kremlu nie wspominając. S - skorumpowany, ustawił swoich kumplami i szukał mafii natowskich, które ci kumple robiliby w ministerstw...
Chyba vatousz: Tchórzliwy - boi się kurdupla i na milimetr mu nie podskoczy. Uległy - wobec kurdupla, co oczywiste , ale także grzyba z Torunia i całej czarnej mafii. O Kremlu nie wspominając. S - skorumpowany, ustawił swoich kumplami i szukał mafii natowskich, które ci kumple robiliby w ministerstwie finansów. K - kłamliwy, to chyba też oczywiste, bo ma już 3, czy 4 prawomocne wyroki za kłamstwo. A przypomnij mi krzywy ryju, Tusk ile ma takich wyroków?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Vatouszku jak to było? BAMBIK Bardzo Arogancki Mierny Bezczelny Infantylny Kłótliwy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bambik to złamany qtas bez kręgosłupa. By jego obraźić, trzeba by było nowe obelgi wymyślić, bo istniejące nie wystarczają dla tego!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane