Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3@kacycalessin - to też tacy jak Ty wypracowali nam taką opinię. Ciągle coś nam wypominasz, umniejszasz, wyzywasz od Polaczków. Jesteś antypolskim trollem!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co ty k...a bredzisz polaczku prostaczku. Przez takich zacofanych niedorozwojów jak ty mówią tak o nas. Kaczyński GEY dalej tęczowy???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie tacy jak Ty na mnie szczuli...wiem ze jestem sola w oku polaczkow PiSu i sekty kosciola. Jestescie dumni (durni) z wlasnej glupoty, ktorej nawet nie jestescie swiadomi. To nie ja wymyslilem powiedzenie na swiecie: "Glupi jak Polak"!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@Adam - tak często wspominasz o homoseksualizmie, że już jestem pewien, iż jesteś kolejnym kryptogejem. W dzisiejszych czasach nie musisz się już tak kryć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@sw2sw, to dlaczego Jarosław się ukrywa ? Po za tym, na YT jest trochę materiałów na ten temat. Obejrzyj i dalej kochaj Trumpa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sw2sw ty tępy polaczku prostaczku. Co mnie interesuje twoje zdanie. Ty jesteś ruskim trollem. Piszes by pisać. Płacą??? Płacą!! Przecież nikt twoich wypoci sprawdzać nie będzie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A co się dziwić???? Inni latają w kosmos , maja swoje ,, Izery,, , samoloty , itp. A u nas od 1000 lat się tylko modlą i modlą!!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
My mamy dowc**y o Ruskach, Niemcach, Żydach i nie w tym problem, ale to że takie dowc**y wygłasza wiceprezydent.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane