Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Ta mała putinowska zmora niech sobie te schody weźmie na Żoliborz albo Nowogrodzką ,oczywiście że ten badziew trzeba wyrzucić,bo to wciąłem nie chodzi o pamięć o zmarłych,tylko to są psychozy dziada,każdy kogoś traci i jeśli już,to idzie na grób danej osoby z potrzeby serca,a nie robi jakieś cyrki w...
Ta mała putinowska zmora niech sobie te schody weźmie na Żoliborz albo Nowogrodzką ,oczywiście że ten badziew trzeba wyrzucić,bo to wciąłem nie chodzi o pamięć o zmarłych,tylko to są psychozy dziada,każdy kogoś traci i jeśli już,to idzie na grób danej osoby z potrzeby serca,a nie robi jakieś cyrki w miejscu publicznym. Swoją drogą nie tylko schody wyrzucić,ale też drugiego gnoma z Wawelu,to nie jest miejsce dla tego pokroju ludzi,zaszczytem dla kaczyńskich już samym w sobie byłyby Powązki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane