Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Skiba nie wie o istnieniu wioski(?) tutaj i wioskowicze i ich memy wszyscy wszystkich kochają jak psy dziada w ciemnej ulicy,świr z USA ma tu swoich ksywek tyle ilu jest wioskowiczow,no,może poza pisowyznawcami oni czczą wszelkiego kalibru g**no
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To prawda ze pisowcy to nieuki i ludzie tępi, ale lewacy to ludzie chorzy psychicznie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty taki prawilny a piszesz o męskich d**ach??? Ponoć u prawaków jest zasada raz w d**ę to nie pe**ł drugie się nie liczy a trzecie zeruje wszystko. Masz tak samo. Ale tęczowych prawaków jest więcej. Patrz Krzysztof Bosak, no i oczywiście tęczowy Jaruś Kaczyński alias PE**ŁEK TYSIĄCLECIA
Ty taki prawilny a piszesz o męskich d**ach??? Ponoć u prawaków jest zasada raz w d**ę to nie pe**ł drugie się nie liczy a trzecie zeruje wszystko. Masz tak samo. Ale tęczowych prawaków jest więcej. Patrz Krzysztof Bosak, no i oczywiście tęczowy Jaruś Kaczyński alias PE**ŁEK TYSIĄCLECIA
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane