Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Tylko komunistyczna dyktatura PRL, potrafila dekretem obizac ceny...teraz jest wolny rynek!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za PRL-u nic w sklepach nie było, tylko ocet - Daniela Ponikowska - fragment relacji świadka historii z 9 lipca 2010. Nic nie było w sklepie, ocet tylko, a jak coś przywieźli, to się ustawiały kolejki, że coś okropnego. Za papierem do ubikacji, za wszystkim. A brało się to, co dali. Albo kartki: wód...
Za PRL-u nic w sklepach nie było, tylko ocet - Daniela Ponikowska - fragment relacji świadka historii z 9 lipca 2010. Nic nie było w sklepie, ocet tylko, a jak coś przywieźli, to się ustawiały kolejki, że coś okropnego. Za papierem do ubikacji, za wszystkim. A brało się to, co dali. Albo kartki: wódka była na kartki, to, kto chciał to wódkę brał, a kto nie chciał – to wziął co innego. Ekspedientki dostawały towar na sklep, parę osób coś kupiło, a one resztę chowały dla znajomych. - teatrnn.pl/9 lipca 2010
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prawacko-katolickiemu de**lowi wydaje się, że gospodarka to jego prywatny folwark, którym rządzą czerwone wieprze oszczanego dziada. Mam nadzieje, że niedługo będziesz chamie wzywał z za krat.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Powiedz gdzie ta żywność podrożała tylko 6 procent to będę tam robił zakupy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane