Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Czas ukraińskie ku******ny zacząć płacić za pomoc. Cwaniaki popaprane-starczy już wam chyba kasy i budowania kraju za darmo jeb**** darmozjady.Tylko de**le wierzą jeszcze w wojnę -no chyba że chodzi w wojnę kto da i za darmo im pomoże. Ryży pajac jest głupi ale tu zachował się poprawnie podobnie jak...
Czas ukraińskie ku******ny zacząć płacić za pomoc. Cwaniaki popaprane-starczy już wam chyba kasy i budowania kraju za darmo jeb**** darmozjady.Tylko de**le wierzą jeszcze w wojnę -no chyba że chodzi w wojnę kto da i za darmo im pomoże. Ryży pajac jest głupi ale tu zachował się poprawnie podobnie jak prawilnie potraktował prezydenta głupiego narodu polskiego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A to chyba tematy pomyliłeś. USA nie naruszyło w żaden sposób ustaleń memorandum budapesztańskiego. Nie było tam żadnych gwarancji pomocy w razie agresji na Ukrainę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
czy nie obilo ci sie o uszy, ze zelensky jest gotowy podpisac umowe na mineraly, c**lanko ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlaczego jeszcze nie na froncie w Donbasie? Razem z braćmi banderowcami nie odbija Krymu?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Putin kazał ,marionetki wykonywały.Podziwiam Putina.Postawil swoich agentów na czele największego mocarstwa świata.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skąd przeświadczenie że Stany Zjednoczone mają jakiś obowiązek pompować kasę swoich podatników w gó**o kraik w Europie wschodniej, który istnieje niecałe 35 lat? Większość z tych podatników nawet nie wie gdzie to jest i mają w niego całkowicie wyje***e. Może między innymi dlatego zagłosowali tak, a...
Skąd przeświadczenie że Stany Zjednoczone mają jakiś obowiązek pompować kasę swoich podatników w gó**o kraik w Europie wschodniej, który istnieje niecałe 35 lat? Większość z tych podatników nawet nie wie gdzie to jest i mają w niego całkowicie wyje***e. Może między innymi dlatego zagłosowali tak, a nie inaczej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane