Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wszystkie grupy tak manifestujące wiarę , to hipokryci.Kiedyś miałem doczynienia z taką grupą motocyklową, na szybach napisy ze jadą z Jezusem , różańce na kierownicach, zegnali się przy każdej kapliczce, , namówili mnie na jazdę z nimi, po drodze miałem małą awarie, to mnie zostawi, nawet się z...
Wszystkie grupy tak manifestujące wiarę , to hipokryci.Kiedyś miałem doczynienia z taką grupą motocyklową, na szybach napisy ze jadą z Jezusem , różańce na kierownicach, zegnali się przy każdej kapliczce, , namówili mnie na jazdę z nimi, po drodze miałem małą awarie, to mnie zostawi, nawet się za mną nie obejrzeli, tylko pojechali w piz du z Jezusem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polska zawierzona i poswiecona, wielokrotnie...tylko czekac na "Cud nad Wisłą" ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mobilne ołtarze dla wojska. 300 sztuk do końca 2022 roku. Wojsko do 2022 ma zasilić trzysta sztuk "mobilnych ołtarzy polowych". Takie zamówienie złożyła 2. Regionalna Baza Logistyczna. W każdym komplecie znajdzie się m.in. kielich mszalny, świeca, alba i kropidło.- wp.pl/17 października 2021
Mobilne ołtarze dla wojska. 300 sztuk do końca 2022 roku. Wojsko do 2022 ma zasilić trzysta sztuk "mobilnych ołtarzy polowych". Takie zamówienie złożyła 2. Regionalna Baza Logistyczna. W każdym komplecie znajdzie się m.in. kielich mszalny, świeca, alba i kropidło.- wp.pl/17 października 2021
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane