Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Tu jest trochę racji. Zalenski na wszystkie spotkania jeździ ubrana jak żul
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tępa pało trwa wojna u niego a co ma ubrać koszulę Reggae.Prezydent Zełenski powiedział : „Założę kostium (garnitur) po zakończeniu tej wojny”.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Podobnie jak Musk. Oprócz tego, że jest ubrany jak żul, to jeszcze zachowuje się jak skończony id***a.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A Duda zachowuje się jak skończony id***a ...a żona potrafi go ładnie ubrać...ha ha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tępa palo na początku konfliktu tak się zarzekał ze nie wyjedzie z kraju puki wojna sue nie skończy. Po pierwszym ataku na kijów pierwszy spie.....l z kraju razem z żonka na spotkania
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A to że tra konflik u niego w kraju nie zwalnia go to choć by cienia etykiety i dobrego zachowania. No ale czego się oczekuje po ukraincu co po scenie latał z gola d**a
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gorszego komika od Dudy i tego różowego na ryju Trampa to nie ma w całej galaktyce , a jak twój Putin latał na golasa to dobrze było .Putinowski Trollu . I już zmień pampersa bo żeś się obsrał widać po pisaniu .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jaki mój Putin? Masz jakieś urojenia czy jak? Mam wybujsne na ruskich I Ukrainę bo to jedno i to samo. Jak dlamnie mogą wszyscy zdechnąć
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wybujsne to po Rosyjsku ? Weź coś na wstrzymanie najlepiej Sowietskoje Igristoje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kornas1988 - I puściły Ci rusku nerwy. Onuce popraw i potargaj gazety, zamiast papieru toaletowego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane