Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9To wina Tuska...ze PiS popiera Trumpa, ktory naklada cla na polskie produkty!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rolnicy PiSu i Rydzyka, czas wyprowadzac traktory...i protestowac w USA!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Te Wójcik wieprzu a co takiego nabroili niedouczeni przywódcy Kanady i Meksyku bo im też cła nałożył.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Słuchaj zdrajco!!!! Nie dość , ze jesteś złodziejem i oszustem to jeszcze trampkowlazem - dupolizusem???????😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i co z tego? To amerykanie dopłacą, nie my, dla nich będzie drożej ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
E, tam. To znaczy, że jest jeszcze dwóch większych poza UE. Ilu po USA na liście? Biznes znajdzie jakieś rozwiązanie, to nie państwo eksportuje tylko firmy a państwo to sobie tylko zlicza. I wydaje mi się, że jednak UE jest nawet w tej sprawie dla nas kluczową. 40% polskiego eksportu to jednak Nie...
E, tam. To znaczy, że jest jeszcze dwóch większych poza UE. Ilu po USA na liście? Biznes znajdzie jakieś rozwiązanie, to nie państwo eksportuje tylko firmy a państwo to sobie tylko zlicza. I wydaje mi się, że jednak UE jest nawet w tej sprawie dla nas kluczową. 40% polskiego eksportu to jednak Niemcy a tu cła nie ma. Wójcik jest tym samym co Duda.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane