Reklama
Reklama

Komentarze

9
N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

To wina Tuska...ze PiS popiera Trumpa, ktory naklada cla na polskie produkty!

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

To PiS nazywa "normalnoscia" ...logika kalego!

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Rolnicy PiSu i Rydzyka, czas wyprowadzac traktory...i protestowac w USA!!!

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Te Wójcik wieprzu a co takiego nabroili niedouczeni przywódcy Kanady i Meksyku bo im też cła nałożył.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Słuchaj zdrajco!!!! Nie dość , ze jesteś złodziejem i oszustem to jeszcze trampkowlazem - dupolizusem???????😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
1 rok temu

No i co z tego? To amerykanie dopłacą, nie my, dla nich będzie drożej ...

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Jakie pomysły ma Michał Wójcik, dzban z PiSuaru, ktoś wie?

0

Zglos komentarz

V
vario8009 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Może go boli, że kilka z jego firm będzie musiało płacić clo ???

0

Zglos komentarz

A
1 rok temu

Tfusk nie ma zadnych pomyslow, cos jak Duda2.

0

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
1 rok temu

E, tam. To znaczy, że jest jeszcze dwóch większych poza UE. Ilu po USA na liście? Biznes znajdzie jakieś rozwiązanie, to nie państwo eksportuje tylko firmy a państwo to sobie tylko zlicza. I wydaje mi się, że jednak UE jest nawet w tej sprawie dla nas kluczową. 40% polskiego eksportu to jednak Nie...

E, tam. To znaczy, że jest jeszcze dwóch większych poza UE. Ilu po USA na liście? Biznes znajdzie jakieś rozwiązanie, to nie państwo eksportuje tylko firmy a państwo to sobie tylko zlicza. I wydaje mi się, że jednak UE jest nawet w tej sprawie dla nas kluczową. 40% polskiego eksportu to jednak Niemcy a tu cła nie ma. Wójcik jest tym samym co Duda.

0

Zglos komentarz

Reklama