Reklama
Reklama

Komentarze

5
B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Sporo ich pójdzie siedzieć!

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
1 rok temu

ani panny Krysi ani pani Jadzi ani tego Godka nie widzę więc i z rozmnażaniem kulawo ...

0

Zglos komentarz

A
Artur62434 😏 Szyderca
1 rok temu

Dobre dla bronisz58 z shorts bo on nie wie kto złodziej

0

Zglos komentarz

T
themark 🌾 Wieśniak
1 rok temu

O ! To jest cała prawda o pisowcach. Ich gadki i wrzaski że Polska jest źle rządzona, że upada itp. to jest właśnie ten syndrom oderwania od koryta i kasy... kasy... kasy... Przez 8 lat nie zrobili nic, poza zrujnowaniem Polski wewnątrz i na arenie międzynarodowej a teraz oni mają czelność wytykać j...

O ! To jest cała prawda o pisowcach. Ich gadki i wrzaski że Polska jest źle rządzona, że upada itp. to jest właśnie ten syndrom oderwania od koryta i kasy... kasy... kasy... Przez 8 lat nie zrobili nic, poza zrujnowaniem Polski wewnątrz i na arenie międzynarodowej a teraz oni mają czelność wytykać jakiekolwiek niepowodzenia rządu, jaki by to nie był. Po nich (PiS) to potrzeba będzie minimum dekady, aby wszystko naprawić. No ale... zaślepieńcy pisowskiej mafii tego nie widzą, lub co gorsza, nie chcą widzieć !

0

Zglos komentarz

D
Dariusz62263 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Tak widziałem Po przez 8 lat :) . Tylko partyjka się zmieniła.

0

Zglos komentarz

Reklama