Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ani panny Krysi ani pani Jadzi ani tego Godka nie widzę więc i z rozmnażaniem kulawo ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
O ! To jest cała prawda o pisowcach. Ich gadki i wrzaski że Polska jest źle rządzona, że upada itp. to jest właśnie ten syndrom oderwania od koryta i kasy... kasy... kasy... Przez 8 lat nie zrobili nic, poza zrujnowaniem Polski wewnątrz i na arenie międzynarodowej a teraz oni mają czelność wytykać j...
O ! To jest cała prawda o pisowcach. Ich gadki i wrzaski że Polska jest źle rządzona, że upada itp. to jest właśnie ten syndrom oderwania od koryta i kasy... kasy... kasy... Przez 8 lat nie zrobili nic, poza zrujnowaniem Polski wewnątrz i na arenie międzynarodowej a teraz oni mają czelność wytykać jakiekolwiek niepowodzenia rządu, jaki by to nie był. Po nich (PiS) to potrzeba będzie minimum dekady, aby wszystko naprawić. No ale... zaślepieńcy pisowskiej mafii tego nie widzą, lub co gorsza, nie chcą widzieć !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane