Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4A teraz dla porówniania Nawroccki, typ powiazany z nazistowską banditerką z Trójmiasta, alfons któy jak był dyrektorem w IPPN miał w muzeum II WŚ apartamnet w którym spotykał się z prostytutkami ze wschodu w tym jedna donszą to szpieg rosyjski. Także , dajcie nam rządzie KO bezkarność i broń i zrobi...
A teraz dla porówniania Nawroccki, typ powiazany z nazistowską banditerką z Trójmiasta, alfons któy jak był dyrektorem w IPPN miał w muzeum II WŚ apartamnet w którym spotykał się z prostytutkami ze wschodu w tym jedna donszą to szpieg rosyjski. Także , dajcie nam rządzie KO bezkarność i broń i zrobimi porzadek
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wielka koalicja „małych” kandydatów. Tak Kaczyński chce wygrać wybory prezydenckie. Nie dajcie sie oszukac, to tylko "atrapy" na zmarnowane głosy wyborcow!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wzruszające... Tylko jak ci paparazzi ich namierzyli?:) Ciekawe czy ciężki przypadek Nawrocki też ma takie foty?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prezydent RP powinien miec min. dwoch synow. Ja mam czterech synow.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane